Nowość!

Usługi komputerowe, przyśpiesz swojego PC-ta

Pakiet START

STRONA INTERNETOWA DO 4 PODSTRON (np. Home, O nas, Oferta, Kontakt)

Pakiet START jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych firm, które są na etapie rozwoju. Strona internetowa w wersji podstawowej zawiera do 4 zakładek głównych. Można zaprezentować w niej m.in. aktualną ofertę firmy, cennik, przykładowe realizacje, oferowane promocje. Przygotowana przez nas strona internetowa w wersji podstawowej jest kreatywna i przemyślana.

Pakiet STANDARD

STRONA INTERNETOWA DO 6 PODSTRON

Pakiet STANDARD to zaawansowany projekt dopracowany w każdym detalu, zawiera nowoczesny design i pozwala w prosty sposób dotrzeć do potencjalnych klientów, którzy będą odwiedzać stronę internetową w celu uzyskania oferty. Jest to doskonała alternatywa dla firm które mocno stawiają na pozyskiwanie klientów za pomocą wyszukiwarki Google, chcą aby ich firma była mocno widoczna oraz zachowywała prestiżowy wygląd i dostosowanie pod wszystkich klientów.

Pakiet BIZNES

STRONA INTERNETOWA DO 8 PODSTRON

Chcesz aby twoja strona internetowa naprawdę się wyróżniała oraz przynosiła duże profity? Pakiet BIZNES to odpowiednie rozwiązanie dla firm które mają duże moce przerobowe aby zapewnić wysoki standard i obsługę na wszystkie pozyskane zlecenia/zamówienia złożone przez stronę internetową.
*Podana cena strony internetowej jest opłatą roczną, nie zawierającą opłaty aktywacyjnej.
(Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych)
Szukaj